Antyki Meble

Piękne i szlachetne antyki.

Od dłuższego czasu wróciła moda na antyki. Zamiast kupować w sklepach standardowe meble lub porcelanę i inne przedmioty codziennego lub okazjonalnego użytku, wolimy stawiać na sprawdzone i zabytkowe produkty, o których wiadomo, że są niezwykle cenne i użyteczne. Przykładem może być choćby słynna porcelana Rosenthal. Od lat jest ona znana z niezwykle wysokiej jakości oraz wspaniałych wzorów.

RosenthalZdecydowanie kupowanie antyków nie jest tak prostą sprawą. Przede wszystkim trzeba się znać na takich produktach oraz poprawnie oceniać ich wartość. Nie zawsze można natrafić na uczciwych sprzedawców, w związku z czym lepiej poprosić o pomoc eksperta. Taka osoba podpowie, czy dana porcelana Rosenthal lub inny zabytkowy produkt jest wart swej ceny, a także może opowiedzieć historie związane z danym produktem lub jego marką.

Bez wątpienia antyki o wiele lepiej prezentują się w każdym pomieszczeniu niż seryjne meble i produkty z marketów meblowych. Dlatego czasem warto wydać znacznie więcej, jednak w słusznej sprawie, albowiem dane antyki będą cieszyć nasze oko, a być może nasza porcelanowa zastawa firmy Rosenthal będzie znakomicie służyć i prezentować się w czasie świąt oraz specjalnych okazji.

Nowości

12
lip

Srebrna broszka

I tutaj zagadka. Nie udało mi się ustalić ani roku powstania tej starej biżuterii ani nazwy producenta...

08
lip

Krzesła Biedermeier

Kolejny Biedermeier, ale to przypadek. Mam szczególny sentyment do tych mebelków, gdyż...

Galeria Antyków

Polecamy

Meble antyki

Miłośnik antyków

Witaj na moim blogu. Tematem mojej strony są antyki meble, stara biżuteria, porcelana Rosenthal oraz inne wykwintne przedmioty.

Twitter Facebook